Skip to Main Content
  • Potrzebuję pomocy - Wsparcie finansowe, wyposażenie

Breadcrumb

Wsparcie finansowe; Wyposażenie
Szpital Publiczny
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
Do Przyjaciół SPSK-2, Darczyńców, Ludzi i Firm Wielkiego Serca
My walczymy z koroną - Wy zostajecie Mecenasem Zdrowia w Koronie

w związku ze szczególną sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju i solidarnym podejmowaniem starań wielu podmiotów, firm i osób prywatnych, by stawić czoło koronawirusowi, minimalizować ryzyko zakażenia 2019-nCoV zwracam się do Wszystkich Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe  dla Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM w Szczecinie na cele statutowe szpitala. Pozwoli to na ratowanie ludzkiego życia i zapewnienie niezbędnej opieki medycznej pacjentom w tym szczególnie ciężkim dla naszego społeczeństwa okresie walki z chorobą.
Liczą się teraz wszystkie środki finansowe, którymi dysponuje szpital i są one obecnie niezwykle istotne w zapewnieniu profesjonalnej, specjalistycznej opieki zarówno pacjentom szpitala, jak i personelowi medycznemu, który się nimi opiekuje. Zmieniająca się dynamicznie sytuacja epidemiologiczna sprawia, że musimy zabezpieczyć sprzęt medyczny i środki ochrony (m.in. maseczki, gogle, rękawiczki) na szczególne warunki leczenia. Szczególnie ważne są obecnie zestawy do prowadzenia pacjenta w intensywnej terapii (respiratory ze sprężarką, wraz z pompami infuzyjnymi strzykawkowymi i ssakiem elektrycznym). Z uwagi na zakaz odwiedzin oraz zakaz przynoszenia paczek dla pacjentów, potrzebne są także drobne zestawy produktów, które w normalnych warunkach zostałyby przyniesione przez rodziny - kosmetyki, środki higieny osobistej, małe butelkowane wody itp. 

Podmioty, osoby prywatne, które zdecydują się wesprzeć nasz szpital, prosimy o wpłaty na numer konta dla darowizn dla szpitala. Więcej szczegółów pod linkiem. 

 
Szczecin
Miasto