Skip to Main Content
  • Potrzebuję pomocy - Wsparcie finansowe

Breadcrumb

Wsparcie finansowe
Szpital Publiczny
Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie
Działając w imieniu spółki Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie w sytuacji dużej dynamiki rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 i obowiązku wypełniania zadań ciążących na goleniowskim szpitalu, polegających na udzielaniu specjalistycznych świadczeń oraz zabezpieczeniu mieszkańców Goleniowa ba wypadek nagłego pogorszenia stanu zdrowia lub zagrożenia życia, zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie wsparcia finansowego lub materialnego. Jest to stan konieczności wyższej z uwagi na bardzo trudną sytuację finansową szpitala oraz  przymus podjęcia dodatkowych środków ostrożności i zwiększenia zasobów na wypadek szerzenia się wirusa. W tym miejscu wskazujemy, że Spółka dokonała dodatkowych zakupów leków, stosowanych w leczeniu dolegliwości powodowanych wirusem, jak również środków ochrony osobistej. Nie bez znaczenia jest też konieczność zakupu środków i sprzętu w ramach wolnego rynku, z uwagi na braki tego asortymenty w ramach umów przetargowych.
Wsparcie, którego będziemy beneficjentami przeznaczone zostaną przede wszystkim na środki dezynfekcyjne, środki ochrony osobistej, oraz dodatkowe wyposażenie ratujące życie. Są one bezwzględnie potrzebne Spółce, aby mogła udzielać świadczeń zdrowotnych, zaś na szali leżą zdrowie i życie mieszkańców Powiatu Goleniowskiego.
Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc przyczyniającą się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz zabezpieczenia pacjentów zgłaszających się do jednostek szpitala. 
W przypadku wyrażenia chęci wsparcia szpitala bardzo prosimy o kontakt pod nr telefonu 515068921 celem uzgodnienia szczegółów. 
Goleniów
Miasto
ul. Nowogardzka 2, 72-100 Goleniów