Skip to Main Content
  • Potrzebuję pomocy - Wsparcie finansowe

Breadcrumb

Wsparcie finansowe
Szpital Publiczny
Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
Każdy może wesprzeć szpital w walce z COVID-19
Drodzy mieszkańcy Powiatu Wołomińskiego,
W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego wywołanego koronawirusem COVID – 19, zwracamy się z uprzejmą prośbą do podmiotów gospodarczych oraz do osób fizycznych mogących udzielić pomocy naszemu Szpitalowi, o udzielenie wsparcia pieniężnego lub rzeczowego, na pomoc w zakresie profilaktyki, a także leczenia pacjentów wymagających świadczenia usług medycznych związanych z zapobieganiem oraz zwalczaniem zakażenia.
Dla darowizn pieniężnych uruchomiony został wyodrębniony rachunek bankowy, wszelkie szczegóły pod linkiem: 
↪️↪️↪️
https://www.facebook.com/szpitalpowiatowywolomin/posts/127738195473935?hc_location=ufi
Pragniemy poinformować, iż w pakiecie działań tarczy antykryzysowej ogłoszonym przez Ministerstwo Finansów będzie możliwość odliczenia w podatku PIT i CIT
darowizn pieniężnych lub rzeczowych przekazanych na cele związane z zapobieganiem oraz zwalczaniem zakażenia koronawirusem dla podmiotów świadczących opiekę zdrowotną, w tym transport sanitarny.
Wszelka pomoc będzie dla pacjentów oraz personelu medycznego naszego Szpitala bardzo cenna za co składam serdeczne podziękowanie.
⛔️⛔️⛔️Dobrych osób jest bardzo dużo, jednak prosimy uważać na fikcyjne konta, które mogą wprowadzać w błąd twierdząc, że zbierają pieniądze lub środki ochronne na rzecz naszego Szpitala. Jeśli spotkali się Państwo z taką sytuacją, prosimy o zgłaszanie na najbliższy Komisariat Policji.
Wołomin
Miasto
ul. Gdyńska 1/3, Wołomin