Skip to Main Content
  • Potrzebuję pomocy - Wsparcie finansowe

Breadcrumb

Wsparcie finansowe
Szpital Publiczny
Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Szanowni Państwo,
​do stargardzkiego szpitala napływają bardzo pozytywne i budujące informacje od mieszkańców Powiatu Stargardzkiego o chęci wsparcia finansowego w związku z trudnym okresem epidemicznym. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą chęć pomocy i każde wsparcie finansowe.
Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej pracuje obecnie w szczególnych warunkach. Materiały higieniczne i środki ochrony osobistej, które jeszcze kilka tygodni temu stanowiły zapasy na długi czas, dziś okazały się niewystarczające. Ponadto, z uwagi na zakaz odwiedzin, wystąpiła potrzeba zakupu dodatkowych środków, które w warunkach otwartych dostarczane były przez najbliższych naszych pacjentów, np. artykułów higienicznych, kosmetyków czy nawet wody butelkowej. Konieczność wygospodarowania środków na tak potrzebne pomoce, a także trudna sytuacja finansowa szpitala spowodowała, że nie pozostało nam nic innego, jak wystąpić z publicznym apelem o pomoc i wsparcie.
W pierwszej kolejności, zwróciliśmy się z apelem do przedsiębiorców, ale z uwagi na deklarowaną pomoc również od osób prywatnych, uruchomiliśmy konto, na które można wpłacać darowizny.
Od dziś każdy kto chce wspomóc stargardzki szpital, niezależnie czy jest osobą indywidualną, czy reprezentuje firmę, może dokonywać wpłat z tytułem: „darowizna na cele statutowe” na konto SPWZOZ w Stargardzie. Szczegóły: https://www.facebook.com/SPWZOZ/photos/a.118668773033426/129987895234847/?type=3&theater
Serdecznie dziękujemy za każdy gest pomocy i okazywane wsparcie.
​​​​​​
​​​​​​Z wyrazami szacunku i ogromnej wdzięczności,
Dyrektor SPWZOZ w Stargardzie
- Krzysztof Kowalczyk wraz ze współpracownikami
Stargard
Miasto
ul. Wojska Polskiego 27, 73-110 Stargard