Skip to Main Content
  • Potrzebuję pomocy - Wsparcie finansowe

Breadcrumb

Wsparcie finansowe
Szpital Publiczny
Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Dziękujemy za wsparcie finansowe. Wciąż jest szpitalowi potrzebne!

Szanowni Państwo.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Państwa darowizna traktowana będzie jako wsparcie związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem choroby zakaźnej COVID-19. Państwa gest będzie przez pracowników naszego szpitala niezapomniany i doceniony.
Mimo ustawowego wsparcia poprzez Starostwo Powiatowe w Mielcu w postaci dotacji celowych z budżetu państwa, potrzeby naszego szpitala dalej nie są w pełni zaspokojone . Obecnie zbieramy środki finansowe na zakup urządzeń medycznych i samochodów transportowych przeznaczonych do przeciwdziałania i zwalczania choroby zakaźnej. Oczywiście sprzęt ten po ustaniu epidemii koronawirusa będzie wykorzystany w szerokiej diagnostyce i leczeniu w naszym szpitalu. W dalszym ciągu wszelka pomoc w zakresie dostaw środków ochrony indywidualnej (PPE) jest pożądana. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani okazaniem wsparcia, to prosimy o pierwszy kontakt drogą mailową na adres: sekretariat@szpital.mielec.pl. Natychmiast się z Państwem skontaktujemy.
Za już otrzymane wsparcie finansowe, które przeznaczymy na wyżej wymieniony cel dziękujemy z całego serca Fundacji "Serce" z Kolbuszowej oraz PZL Mielec.  
 
                                                                                                                                                                                                         Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                                                                       Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu
Mielec
Miasto
ul. Żeromskiego, 22 39-300 Mielec