Skip to Main Content
 • Mogę pomóc - Bezpłatne mieszkanie dla medyków w Krakowie i okolicach

Breadcrumb

Infrastruktura
Organizacja non-profit
Mieszkanie dla medyka - Kraków i okolice

Grupa ma na celu BEZINTERESOWNĄ, NIEODPŁATNĄ pomoc w znalezieniu kwaterunku na czas kwarantanny TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PERSONELU MEDYCZNEGO!
Nie bądźmy obojętni, pomagajmy tym, którzy nam pomagają w tym trudnym czasie 🙏🙏
Jeśli tylko masz dostępne mieszkanie/ dom i chcesz pomóc, wrzuć post ‼️‼️‼️ 🙏🙏
SZCZERZE DZIĘKUJĘMY 🙏🙏   JAK TO DZIAŁA? 🚑🚑🚑
 • Osoba będąca właścicielem mieszkania/ domu i chcąca pomóc, wrzuca post na Grupie. W poście tym Ogłaszający informuje o chęci bezpłatnego udostępnienia mieszkania/ domu (szczegóły o formie postu poniżej)
  Osoby z personelu medycznego, w komentarzu pod postem, wyrażają zainteresowanie i w dalszej kolejności kontaktują się bezpośrednio z Ogłaszającym poprzez wiadomość prywatną w celu doprecyzowania szczegółów i nawiązania relacji. Jeśli szczegóły zostaną uzgodnione, ogłaszający w postach informuje, że mieszkanie już nie jest dostępne i zamyka możliwość komentowania postu.
 • Osoba z personelu medycznego prowadząca działania w związku z COVID 19 może również udostępnić post ze zgłoszeniem potrzeby mieszkania celem odbycia kwarantanny. W takim wypadku, w odpowiedzi na post - właściciele mieszkań/domów oferują swoje mieszkania/domy w komentarzach pod danym postem. Po znalezieniu mieszkania/domu osoba z personelu medycznego również informuje o tym fakcie w poście i zamyka możliwość komentowania.
 • Przyświecają Grupie dwie fundamentalne zasady: (1) mieszkania/domy są udostępniane nieodpłatnie (2) pomoc jest oferowana wyłącznie dla osób będących przedstawicielami personelu medycznego biorącym udział w działaniach medycznych w walce z COVID 19, do których zaliczamy w szczególności lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, farmaceutów, pracowników administracji szpitala, przychodni lub członków personelu sprzątającego, obsługi ruchu chorych; pracowników i współpracowników służby zdrowia prowadzących działania w związku z COVID-19 i skierowanych lub pragnących poddać się kwarantannie.
 •  
  Kraków
  Okolica